WordPress İçindekiler Tablosu Eklentileri

0
110

WordPress tabanlı sitenizde hazırlamış olduğunuz makalelerde okuyucularınıza yazıya geçmeden evvel bir yazı haritası sunmak istemez misiniz? Özenle hazırlamış olduğunuz uzunca içeriklerin öncesinde sitenizde dolaşmaya başlayan kullanıcılar için , yazınızın genel , ara ve özel başlıklarını tek bir tabloda sunmak her site sahibinin ve ziyaretçinin işine gelir.

Burada amaç okuyucuya içeriğin genel olarak nelerden oluştuğunu, hangi konularla karşılaşacağının ön bilgisini sunmaktır. Bu tarz bir giriş menüsü ancak içindekiler tablosu ile mümkündür. Burada sizler için hazırlamış olduğumuz 5 eklentiden dilediğinizi kullanabilirsiniz.

Table of Contents Plus

Uzun yazılarınızda kullanmış olduğunuz birden fazla başlık ile ara başlıkların kullanımı esnasında ziyaretçilerinize kolaylık sağlayacak bir eklenti olan Table of Contents Plus eklentisi ,WordPress kullanıcıları tarafından en fazla kullanılan eklentiler arasındadır.

İçeriğinize özgü bir dizin veya içindekiler tablosu oluşturan TOC, kullanıcı dostu bir eklentidir. Table Of Contents Plus makalenizin bir nevi ön haritasını kullanıcılara sunar. Birçok açıdan avantajı vardır.

Easy Table of Contents

Yayınlarınıza, sayfalarınıza ve özel yazı türlerinize içindekiler tablosu eklemenizi sağlayan kullanıcı dostu bir eklentidir. Tamamen kendinize ve sitenize göre tasarlayabileceğiniz Easy Table Of Contents eklentisi , kullanımı kolay, özelleştirilebilir özelliği ile tavsiye edilen eklentiler arasında yer alır.

Simple TOC

Bu eklentiyi kullanarak da sayfalarınızda içindekiler tablosu gibi bir listeleme oluşturabilirsiniz.

Table Of Content

WordPress için geliştirilen Table Of Content eklentisi, içeriklerinize bir yazı haritası eklemek için mükemmel bir eklenti görevi görür.CM Table Of Contents

Kullanıcıların sitenizde yayınlamış olduğunuz makalenin, ana özet tablosunu bulabileceği yazı haritası için kullanabileceğiniz eklentilerden biridir. CM Table Of Contents ile içindekiler tablosunu oluşturabilir, ziyaretçilerinizin sitenizde kolayca gezinmelerini sağlayabilirsiniz.


LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here