WordPress İçin En İyi Google Adsense Reklam Eklentileri

0
42

WordPress altyapısı tarafından desteklenen sitenizde reklam yerleşimi konusunda sıkıntılar mı yaşıyorsunuz ? Veya kullanmış olduğunuz reklam eklentisinden şikayetçi misiniz? Öyleyse bu makalemiz tam size göre ! Nasıl mı? Detaylar makalemizde. Sitenize reklam yerleştirmek istiyorsunuz fakat bu konu hakkında bir deneyiminiz yok mu ? Veya halihazırda kullanmış olduğunuz AdSense reklam eklentisinden şikayetçi misiniz?

Sizlere sunacağımız reklam eklentileri sayesinde hem doğru reklam yerleşimi yapmış olacak hem de reklamlardan kazançlı bir şekilde yararlanmış olacaksınız. WordPress’te Adsense veya diğer reklam ağlarını kullanabilmeniz için eklentilerden yararlanmanız gerekmektedir. Doğru reklam yerleşimi ve yüksek düzeyde kazançlar elde edebilmek için doğru eklentilerin kullanımı önemlidir.

Sitenize reklam yerleşimi yapabilmeniz için WordPress eklenti deposunda sizlere sunulan birden fazla reklam eklenti seçeneği mevcuttur. Bunlardan hangisi en doğrusu, hangisi daha fazla kullanılmaktadır ? Bu gibi soruların cevaplarına makalemizde elimizden geldiğince cevap vermeye çalıştık. WordPress’te birden çok reklam eklentisi olmasına rağmen, bizler kitleler tarafından en fazla tercih edilen eklentiler ile gelişmiş seçenekler sunan reklam eklentilerini tanıtmaya özen gösterdik. Fayda sağlaması dileğiyle.

Ad Inserter AdSense Reklam Eklentisi

WordPress’e Adsense reklamlarını yerleştirme hususunda en çok önerilen eklentiler arasında Ad Inserter reklam eklentisi gelir. Doğru reklam yerleşimi, reklamlardan bol kazanç sağlanması gibi birçok konuda rehberlik ederek yönlendirmeler sağlaması önerilen eklentiler arasında yer almasını sağlamıştır.

Google AdSense reklamları dahil olmak üzere her türlü reklamı destekleyen bir yapıya sahip olan Ad İnserter reklam eklentisi; AMP reklamları, Javascript, CSS, HTML, PHP, analitik, izleme veya reklam kodlarını herhangi bir yere eklemek için birçok gelişmiş seçenek sunar. 200.000+ etkin kurulum ile WordPress kullanıcıları tarafından tercih edilmiştir.

Advanced Ads AdSense Reklam Eklentisi

Google AdSense reklamları dahil olmak üzere birçok reklam ağını destekleyen Advanced Ads, AdSense reklamlarından verimli bir şekilde yararlanmanız için gerekli tüm desteği sağlamaktadır.

HTML, CSS, Javascript veya PHP kodlarını destekleyen Advanced Ads reklam eklentisi, Google AdSense tarafından sunulan otomatik veya duyarlı özelliklere sahip reklam kodlarını en iyi şekilde yerleştirmeniz konusunda sizlere yardımcı olmaktadır.

100.000+ etkin kurulum ile WordPress kullanıcıları tarafından kullanılan reklam eklentileri arasında yer alır.

WP QUADS AdSense Reklam Eklentisi

WP QUADS, gelişmiş bir reklam eklentisidir. Google AdSense reklamlarını WordPress sitenizde kolayca yerleştirmeniz için birçok seçenek sunmaktadır. Ad İnserter reklam eklentisi gibi reklamlarınızı doğru yerleştirmek için size ipuçlarıyla destek sağlamaktadır.

90.000+ etkin kurulum ile WordPress kullanıcıları tarafından tercih edilmiştir. Rahatça kullanabileceğiniz etkin reklam eklentisidir.

AdRotate WordPress Reklam Eklentisi

AdRotate’i kullanarak, HTML veya Javascript koduyla kendi reklamlarınızı kolayca oluşturabilirsiniz. AdSense dahil olmak üzere birçok reklam ağını sitenizde kullanabilirsiniz.

AdRotate ücretsiz sürümü ile kullanıcılara birçok özellik sunarken, ücretli sürümü ile de daha fazlasını sunabilmektedir. Gelişmiş seçenekleri ile kullanıcılara kolaylık sağlayan AdRotate reklam eklentisi 50.000+ etkin kurulum ile WordPress kullanıcıları tarafından tercih edilmiştir.

WP Simple Adsense Insertion Reklam Eklentisi

WP Simple Adsense Insertion eklentisi sitenize AdSense benzeri reklamları yerleştirmeniz için alternatif reklam eklentileri arasında yer alır. 10.000+ etkin kurulum WordPress kullanıcıları tarafından tercih edilmiştir.

Easy Google AdSense Reklam Eklentisi

WordPress sitenize yerleştireceğiniz Google AdSense reklamlarından en iyi şekilde yararlanmanız için sizlere yardımcı olur. 10.000+ etkin kurulum ile WordPress kullanıcıları tarafından tercih edilmiştir.

Easy AdSense Ads Reklam Eklentisi

Easy AdSense Ads , Adsense reklamlarını sitenize kolayca yerleştirebileceğiniz bir reklam eklentisidir. WordPress siteniz için 9 farklı reklam alanı sunmaktadır. Reklamları ana sayfanıza, yayınlara, sayfalara, arşiv sayfalarına kolayca ekleyebilirsiniz. 6.000+ etkin kurulum ile WordPress kullanıcıları tarafından tercih edilmiştir.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here