WordPress Canlı Destek Eklentileri

0
119

WordPress canlı destek eklentileri ile ziyaretçilerinize veya müşterilerinizle sağlıklı bir iletişim kurmak istemez misiniz ? Her gün onlarca kişinin uğradığı bir web sitesine veya işletmeye sahipsiniz ama müşterilerinizle / ziyaretçilerinizle iletişim sayfası dışında başka bir bağlantınız yok mu? Cevabınız evet ise , sizlere güzel bir haberimiz var. Bu yazımızda müşterilerinizle veya ziyaretçilerinizle sizleri 7/24 buluşturacak mükemmel canlı destek eklentilerinden bahsetmek istiyorum.

Canlı destek eklentileri sayesinde müşterilerinizle / ziyaretçilerinizle sağlıklı bir iletişim kurabilecek, sayfanıza daha fazla bağlanmalarını sağlayabileceksiniz. Bunun yanında hizmet veren çevrimiçi bir işletme iseniz, web sitenize uğrayan ziyaretçilerinizi, bu eklentiler sayesinde birer müşteriye rahatlıkla dönüştürebileceksiniz. Dilerseniz şimdi hep beraber sizler için paylaşmış olduğumuz , popüler canlı destek eklentilerini inceleyelim.

Popüler WordPress Chat Eklentileri

Tawk.To Live Chat

Tawk.to, çevrimiçi müşteri katılımı deneyimini yönetmedeki etkinliği artırmak, tek bir gösterge panosu arayüzündeki birden fazla web sitesinin ve aracının web sitenizdeki ziyaretçilerle sohbet etmesini sağlamak için tasarlanmıştır.

Tüm modern tarayıcılarla uyumlu olan tawk.to, işletmelerin gerçek zamanlı olarak gerçek insanlarla yanıt vermesi ihtiyacından doğan ücretsiz canlı sohbet yazılımıdır.

Zendesk Chat WordPress Eklentisi

Zendesk Chat ile web sitenize gelen ziyaretçiler, widget aracılığıyla sizinle doğrudan sohbet edebilecek ve çevrimiçi Kontrol Paneli aracılığıyla birden fazla konuşmayı yönetebileceksiniz.

HubSpot Live Chat

HubSpot eklentisi çok yönlü eklentilerden biridir. Eklenti; formlar, açılır pencereler, canlı sohbet ve tümleşik ücretsiz iletişim veritabanı (CRM) gibi öncü yakalama araçlarını içerir. E-posta listenizi büyüttükten sonra, e-posta kampanyaları da gönderebilir ve dijital reklamlarınızı HubSpot üzerinden yönetebilirsiniz.

Tidio Live Chat WordPress Eklentisi

Tidio Live Chat, müşterilerinizle kolayca sohbet edebilmenizi sağlayan bir sohbet hizmetidir. WordPress topluluğu için özel olarak tasarlanmıştır. Eklentiyi yükledikten sonra, chat eklentisini hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

WP Live Chat- WordPress Eklentisi

Ziyaretçilerinizle ücretsiz sohbet etme imkanını yakalayın. WP Live Chat web siteniz veya işletmeniz için kullanabileceğiniz idealdir eklentiler arasındadır. Ziyaretçilerinizi daha iyi anlayabilmek için canlı sohbet için aylık abonelik ödemeye gerek yok. Bu tamamen işlevsel bir canlı sohbet eklentisidir.

JivoChat Live Chat -WordPress Eklentisi

JivoChat ile web sitenizde canlı sohbetler, Facebook’taki müşterilerle sohbet desteği, şirketinizin veya web sitenizin e-posta adreslerine mesajlar gönderme ve herhangi bir ülkedeki telefon numaralarına çağrı yapabilirsiniz.

LiveChat – WordPress Eklentisi

LiveChat ,WordPress web sitenize hızlı ve kolay bir şekilde canlı sohbet desteği eklemek için kullanabileceğiniz bir WordPress sohbet eklentisidir . Ziyaretçiler ve müşterilerle anında iletişim kurmanızı sağlar.

Crisp Live Chat WordPress Eklentisi

Crisp, web sitenize ücretsiz bir canlı sohbet modülü yerleştirmenize ve site ziyaretçilerinin sizinle sohbet etmesine izin verir. Eklentiyi kullanarak, web sitenizde canlı sohbeti aktif hale getirebilirsiniz.

iFlyChat WordPress Eklentisi

iFlyChat, topluluk ve sosyal ağ siteleri için en uygun gerçek zamanlı sohbet eklentisidir . Kullanıcıların birbirleriyle özel olarak sohbet etmesini (bire bir özel görüşme), grup sohbetini veya sohbet odalarını etkinleştirerek WordPress sitenizin kullanıcı katılımını artırmaya yardımcı olur . Aynı zamanda ürünler / hizmetler için çevrimiçi destek sağlayacak şekilde yapılandırılabilir .

REVE Chat WordPress Eklentisi

REVE Chat, daha iyi müşteri desteği, servis ve satış dönüşümlerini artırmak için web sitenize gelen ziyaretçilere gerçek zamanlı yardım sağlayan çok kanallı bulut tabanlı bir canlı sohbet yazılımı eklentisidir. İşletmeler, Web sitesi canlı sohbet, Sesli / Görüntülü Sohbet, Facebook Messenger, Viber, Mobil uygulamalar (Android, iOS) gibi çeşitli kanallardan tek bir platform kullanarak anında müşterileriniz ile iletişim kurabilirsiniz.

REVE Chat WordPress için WP canlı sohbet eklentisi, aynı zamanda birden fazla kanaldaki her müşterinin etkileşimini kişiselleştirmek için Ekran paylaşımı ve ortak tarama, Departman Yönetimi, Otomatik Tetikleyiciler ve Ziyaretçi Analitiği, Sıraya Alma, tamamen özelleştirilebilir sohbet başlığı ve daha fazlası gibi gelişmiş özelliklere sahiptir.

Wise Chat WordPress Eklentisi

Wise Chat, sohbet odalarında gerçek zamanlı mesaj alışverişi imkanı sunarak bir sosyal ağ kurmaya ve web sitenize kullanıcı katılımını arttırmaya yardımcı olan lider bir sohbet eklentisidir. Eklenti kolayca kurulabilir ve son derece yapılandırılabilir. 

Popüler WordPress Sosyal Medya Chat Eklentileri

WhatsApp Chat WordPress Eklentisi

Tek bir tıklamayla WhatsApp aracılığıyla ziyaretçilerinizle iletişim kurun. 100.000+ etkin kurulum ile WordPress’te kullanıcılar tarafından kullanılan en popüler WhatsApp chat eklentisidir.

WP Chatbot -WordPress Eklentisi

WP-Chatbot, web sitenize bir Facebook Messenger sohbet widget’ı ekler. Messenger widget sayesinde web sitenizde canlı olarak ziyaretçilerinizle 7/24 sohbet etme, bilgi alışverişinde bulunma imkanını yakalarsınız.

Messenger Customer Chat

Messenger müşteri sohbeti, Facebook tarafından WordPress için resmi ücretsiz Messenger müşteri sohbeti eklentisidir. Bu eklenti, WordPress web sitenize entegre ederek Messenger’ı kullanarak müşterilerinizle etkileşime geçmenizi sağlar. 

WhatsHelp Chat Button

WhatsHelp‘in Sohbet düğmesi, web sitesi ziyaretçisini doğrudan Facebook Messenger veya WhatsApp gibi mesajlaşma uygulamasına götürür ve sizinle bir konuşma başlatmalarını sağlar. Bundan sonra, hem siz hem de müşterileriniz istediğiniz zaman ve istediğiniz yerde konuşmayı takip edebilirsiniz!

WP Social Chat

WordPress için WhatsApp Sohbet özelliği, müşterilerinizin web sitenizden doğrudan WhatsApp telefon numaranıza bir sohbet açmasını sağlar. Bu eklenti, sohbete otomatik olarak eklenecek önceden doldurulmuş bir mesajı dahil edebileceğiniz bir düğme içerir.

WhatsApp me WordPress Eklentisi

Kişisel veya işletmeniz için açmış olduğunuz web sitenizde müşterinizle / ziyaretçilerinizle kolay bir şekilde iletişim kurmak istiyorsanız, WhatsApp me eklentisi bu arayışınıza çözüm üreten eklentilerden biridir.

Genel Değerlendirme

Halihazırda şuanda popüler olan web sitelerini veya işletme sayfalarını incelediğinizde en fazla kullanılan canlı destek eklentileri Tawk.to, JivoChat, Zendesk , Tidio, Crisp ve WhatSapp Chat eklentileridir. Sizlerde bu chat eklentilerini başlangıç olarak inceleyebilirsiniz. Yazımızda incelemeniz için yeterli sayıda canlı destek eklentilerine yer verdiğimizi düşünüyorum, bu nedenle listede yer alan eklentileri inceledikten sonra, bir karar vermenizi tavsiye ediyorum. Başka bir paylaşımda görüşmek dileğiyle, hoşçakalın.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here