Sizi takip eden kişilerin Instagram profil resmini nasıl büyütebilirsiniz?

0
10

Instagram uygulaması herhangi bir profil “profilinin” resmini büyütmenize izin vermiyor, o kişiyi takip etseniz de etmeseniz de, profil resmini doğrudan uygulama üzerinden büyütemezsiniz, bu yüzden bu yazımızda bir kişinin resmini nasıl büyüteceğimizi öğreneceğiz. Açık ve kesin bir şekilde göstermek için herhangi bir Instagram profili.

Herhangi bir Instagram hesabının profil resmi 50 x 50 piksel boyutunda görünür, bu resmin küçük olduğu ve size net görünemeyeceği anlamına gelir, bu nedenle bu makalede profil resmini göstermenizi sağlayan üç yol hakkında bilgi edineceğiz. kaliteden ödün vermeden daha büyük boyutta.

Instagram profil resmini bilgisayardan büyütme

Ayrıca, evet, Instagram ağı öncelikle akıllı telefonlara yöneliktir ve web üzerinden bir bilgisayarda da kullanılabilir, ancak sınırlı özelliklerle. Bilgisayar aracılığıyla, profil resmi telefon versiyonuna göre biraz daha büyük görünüyor ve 150×150 piksel, bu boyut resmi net bir şekilde göstermek için yeterli değil, bu yüzden Instagram kullanarak herhangi bir profil resmini yüksek kalitede çıkaran instadp web sitesini kullanacağız. API.

Herhangi bir Instagram hesabının görüntüsünü çıkarmak ve büyütmek için bilgisayarınızda instadp web sitesine girin, bundan sonra site arayüzünün üst kısmında bulunan arama kutusuna kullanıcı adını girerek herhangi bir hesabı girmeniz yeterlidir.

Daha sonra Full Size tıklayarak profil resminin birkaç saniye sonra daha büyük görünmesini sağlayabilirsiniz.Ayrıca İndir butonuna tıklayarak o resmi indirebilirsiniz.

Instagram profil resmi InstaProfile ile nasıl büyütülür

Android ve IOS’ta bulunan instaProfile uygulaması ile herhangi bir Instagram profil resmini kolayca büyütebilirsiniz.

Akıllı telefonunuza instaProfile uygulamasını indirin ve açın.

Uygulamaya girdikten sonra, herhangi bir Instagram kullanıcı adı eklemek için bir kutu bulacaksınız.

Kullanıcı adını yerleştirip bu uygulama üzerinden girdikten sonra, kaydedilecek profil resminin boyutunu aşağıdaki resimde gösterildiği gibi 320 piksel veya 1080 piksel olarak seçeceksiniz.

Son olarak görselin kaydedileceği boyutu seçtikten sonra ekranın üst kısmında bulunan kaydet simgesine tıklayabilir, ayrıca paylaş simgesine tıklayarak görseli sosyal paylaşım sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Instagram profil resmi Qeek ile nasıl büyütülür

Qeek, herhangi bir Instagram profil resmini görüntü kalitesini kaybetmeden büyütmenizi sağlayan, yukarıdakine benzer başka bir uygulamadır. Uygulama, Google Play Store’da mevcuttur ve iSO için uygundur.

Uygulamayı telefonunuza indirip yükleyin ve açın.

Görüntüsünü büyütmek istediğiniz profilin kullanıcı adını arama kutusuna yazın.

Bundan sonra profil resmi karşınıza çıkacak, büyütmek için uygulama sizi önce reklamı izlemeye zorlayacak ya da reklamı görmek istemiyorsanız uygulamanın Pro sürümünü satın almalısınız, ancak izliyorsunuz. sadece birkaç saniyelik reklam normaldir ve profil resmini büyütmek için yeterlidir.

Bunlar, Instagram’daki herhangi birinin profil resimlerini büyütmenin ve görüntülemenin en belirgin ve en iyi yollarıdır, genellikle yabancı ve anonim takipçilerimiz vardır, bu yüzden sadece net bir şekilde göremediğimiz profile resimlerini koyarlar, burada birini kullanmalıyız. görüntüyü büyütmek ve yüksek çözünürlükte görüntülemek için bu yöntemler. Bundan ayrı,

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here