Sadece 3 adımda Google’dan Instagram’a giriş yapın

0
17

Artık Google’dan Instagram’a basit ve kolay adımlarla giriş yapabilirsiniz ve Instagram, fotoğraf çekme ve dijital filtre ekleme özelliğine ek olarak, fotoğraf ve kısa videoları takipçilerle değiş tokuş etme ve paylaşma konusunda uzmanlaşmış ücretsiz sosyal medya uygulamalarından biridir. İlk kez Ekim 2010’da piyasaya sürüldü ve şimdi Facebook şirket uygulamaları arasında ve birçok dilde mevcut.

Instagram uygulaması son dönemde yaygınlaşan en popüler sosyal medya uygulamalarından biridir ve şunu belirtmekte fayda var Instagram uygulamasının başlangıcında sadece akıllı telefonlara özel bir uygulama iken artık Google’dan Instagram’a giriş yapmanın keyfini çıkarabilirsiniz. Bilgisayarınızda ve Instagram aracılığıyla sanatçılara ve arkadaşlara göz atabilir ve takip edebilirsiniz, Aşağıdakiler de dahil olmak üzere diğer birçok avantaja ek olarak:

Instagram web sürümü nasıl çalışır?

Tarayıcıdaki Instagram web sitesi, görüntüleme ve düzenleme açısından mobil uygulamaya çok benzer, ancak görüntüler ekranın ortasında daha büyük, yayınlarla etkileşim şekli aynı ve aralarında hiçbir fark yok. aşağıdakileri yapabileceğiniz yer:

Kalp simgesine tıklayın veya resme çift tıklayın.

💬 Yorum simgesine tıklayın veya doğrudan görsele eşlik eden metnin altına ekleyin.

google’dan instagrama giriş

Sitenin sunduğu tüm hizmet ve özelliklerden yararlanabilmek için önce giriş yapın ve bazıları uygulama yerine web’de gezinmeyi tercih ettiği için tarayıcıdan girin.

Google Chrome, Instagram web sitesine erişmek ve kişisel hesabınıza giriş yapmak, siteye gitmek, giriş verilerini yazmak ve ardından giriş yapmak için en çok kullanılan programlardan biridir.

Bilgisayardan instagrama giriş

Google’a telefon veya bilgisayardaki bilgisayar üzerinden erişebilirsiniz, başa çıkabileceğiniz en hızlı ve en iyi tarayıcıdır.

Kullanımı kolay olan Google alan adını taşıyan e-postaya ve diğer tüm sitelere kayıt olma imkanına ek olarak.

Bilgisayardan Instagram girişi yapın, sadece Instagram web sitesine giriş yapın; Ve hesabı oluşturduğunuz e-postayı ve şifreyi yazın, ardından giriş yapın veya giriş yapın ve sitenin ve içeriğinin keyfini çıkarın.

Yeni bir Instagram hesabı nasıl oluşturulur

Cep telefonuna indirilebilen bir Instagram uygulaması var ancak Instagram web sitesine girip Google tarayıcısı üzerinden yeni bir hesap oluşturabilirsiniz, sadece tarayıcıya girin ve aktarılacak https://www.instagram.com yazın. resmi web sitesi size sitenin ana hedefini gösterir. Zaten bir hesabınız varsa, kullanıcı adınızı ve şifrenizi yazın.Hesabınız yoksa, aşağıdakiler de dahil olmak üzere çeşitli seçeneklerle kaydolabilirsiniz:

Facebook üzerinden veya KAYDOL’a tıklayarak yeni bir hesap oluşturarak Instagram’a giriş yapın.

Kaydol’a tıkladığınızda, yeni bir hesap kayıt sayfası açılır.Adınız, telefon numaranız, e-posta adresiniz ve şifreniz olan mevcut verileri doldurmanız ve ardından Kaydol’a tıklamanız gerekir.

Ardından, kişisel bir resim koymak gibi hesabınızı iyi bir şekilde etkinleştirmek için kalan adımları izleyin, ardından Instagram hesabı ile Facebook hesabı arasında bağlantı kurmanız, bazı arkadaşlar ve ünlüler eklemeniz önerilir.

Artık bir hesap oluşturma ve Google’dan Instagram’a giriş yapma işlemini kolayca yaptınız.

Hesabınızın tüm verilerini daha sonra değiştirebilirsiniz, örneğin adı, resmi veya şifreyi değiştirebilirsiniz, sadece tarayıcının sağ üst köşesindeki Profili Düzenle’ye tıklamanız yeterlidir.

Instagram’a numarasız giriş yapılabilir, telefon numarasına gerek kalmadan e-posta ile kayıt olunabilir.

Instagram hesabınızı kalıcı olarak nasıl silebilirsiniz?

Pek çok kişi Google’dan Instagram’a nasıl kolayca giriş yapılır diye merak ettiği gibi, birçoğu da hesaplarını nasıl sileceğini araştırırken, hesabın tüm fotoğraf ve videolarıyla birlikte silineceğini ve bir daha iade edilemeyeceğini de unutmamak gerekir. bunu aşağıdaki adımlarda açıklayacaktır.

Instagram uygulaması üzerinden hesabı kalıcı olarak silmek mümkün değildir, bu nedenle tarayıcıya cep telefonu veya bilgisayar üzerinden giriş yapmalı ve Instagram hesabını silmek için aşağıdaki adımları izlemelisiniz:

E-posta veya telefon numaranızı ve şifrenizi girerek ve girişe tıklayarak sitedeki hesabınıza giriş yapın.

Sitenin üst kısmında görünen kullanıcı adının açılır listesinden Profili Düzenle’ye tıklayın.

Açılır menünün altındaki Hesabı Sil’i tıklayın.

Hesabın silinme nedenini belirtin ve ardından aşağıdakiler dahil diğer bilgileri doldurun: şifre.

İşlemi tamamlamak için silme işlemini onaylamak için seçeneğe tıklayın.

Instagram hesabı geçici olarak nasıl devre dışı bırakılır

Kalıcı olarak silinirse tekrar geri alınamaz yani instagram hesabını takipçilerden ve arkadaşlardan kaldırıldığı için geçici olarak silebilirsiniz fakat tekrar açtığınızda açılır ve eskisi gibi geri döner.

Aşağıdaki adımlarla:

Instagram’a giriş yapın.

Profili Düzenle’ye gidin

Instagram’ı Duraklat” seçeneğine tıklayın ve hesabın devre dışı bırakılmasının nedenini belirtin.

Şifre girin

Duraklatma düğmesine basın.

Instagram ve mobil uygulama arasındaki farklar

Web sitesi ve mobil uygulama arasında, mobil uygulamanın alt kısmında görünen, web tarayıcısının üst kısmında sağ köşede görüntülenen simgeler ve uygulanamayan bazı sınırlamalar dahil olmak üzere çeşitli farklılıklar vardır. dahil olmak üzere web sitesinde yapılır:

Bilgisayarınıza fotoğraf, video veya herhangi bir içerik yükleyemezsiniz.

Instagram alışverişe yardımcı olmuyor ve fotoğraflı etiketlenen ürünler görüntülenmiyor.

Alışveriş çantası simgesi de görüntülenmeyecektir.

Instagram Web versiyonunda yapabilecekleriniz

Web üzerinden, videoları basılırsa duraklatabilirsiniz, uygulamanın aksine yapılamaz, ancak kilitlenir

Instagram ve mobil uygulama arasındaki farklar

Web sitesi ve mobil uygulama arasında, mobil uygulamanın alt kısmında görünen, web tarayıcısının üst kısmında sağ köşede görüntülenen simgeler ve uygulanamayan bazı sınırlamalar dahil olmak üzere çeşitli farklılıklar vardır. dahil olmak üzere web sitesinde yapılır:

Bilgisayarınıza fotoğraf, video veya herhangi bir içerik yükleyemezsiniz.

Instagram alışverişe yardımcı olmuyor ve fotoğraflı etiketlenen ürünler görüntülenmiyor.

Alışveriş çantası simgesi de görüntülenmeyecektir.

Instagram Web versiyonunda yapabilecekleriniz

Web üzerinden, videoları basılırsa duraklatabilirsiniz, uygulamanın aksine yapılamaz ancak sesi engeller veya ses ekler.

Aksi takdirde, her şeyde benzerler.

Google’dan Instagram’a giriş yaparken kullanılabilen temel kullanımlar

Profili değiştirme yeteneği.

şifre değiştir.

Uygulamalara ve web sitelerine erişim.

E-posta ve SMS ile takip edin.

İletişim yönetimi.

Gizlilik ve güvenlik ayarlarınızı değiştirin.

Hesabınıza başka cihazlardan giriş yapılıp yapılmadığını öğrenin.

Instagram uygulamasından gelen e-postaları takip edin.

Google’dan Instagram’a giriş yapma seçeneği, Instagram web sitesinde hesap ayarlarınızı değiştirmek istiyorsanız en iyi seçenektir çünkü bunu mobil uygulama üzerinden yapmak mümkün değildir ve hesabı geçici olarak devre dışı bırakmak, kalıcı olarak devre dışı bırakmaktan çok daha iyidir. böylece verilerinizi, fotoğraflarınızı ve videolarınızı korurken tekrar ona dönme fırsatınız olur.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here