Hostixo Hosting Nasıl? Hostixo Hakkında Herşey

0
86

Bu makalemizde 2007 yılından bu yana tecrübesiyle müşterilerine kesintisiz ve hızlı internet hizmetleri sunmakta olan Hostixo Hosting hakkında detaylı bir inceleme yapacağız. Bu makalenin içeriğinde genel olarak bir internet sitesi (web) açmak isteyen bir kullanıcının bir alan adı ve hosting alması karşılığında ne kadar bir maliyeti olur ? Bunun detayları üzerinde de duracağız.

Hostixo Hosting Hakkında

Hostixo İnternet Bilişim Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi İnternet Servis Sağlayıcılığı ( ISS ) ve Telekomünikasyon alanında Dünya çapında Hosting ve Sunucu Hizmetleri sağlayabilmek adına tamamıyle yerli sermaye ile Niğde’de kurulmuştur.2007 yılından bu yana edindiği tecrübe ile müşterilerine kesintisiz ve hızlı internet hizmetleri sunmaktadır.

Neden Hostixo ?

Hostixo 4 aşamalı bir sistem ile kendini tercih etmek isteyen kullanıcılara yönelik tercih sebeplerini anlatmaktadır. Bunlar:

99.8% ERİŞİLEBİLİRLİK

Gelişmiş ağ ve sunucu alt yapımız sayesinde her an her zaman web sitelerinizi ulaşılabilir konumdasınız.

HIZLI DESTEK

Destek ekibimiz sayesinde yaşadığınız sorunlara çözüm bulabilir ya da bilgi edinebilirsiniz.

GÜÇLÜ ALT YAPI

Altyapımızda en iyi performans ve hızı sağlayabilmek için çift işlemcili kurumsal sunucular ve SSD Diskli sunucular kullanmaktayız.

%100 YERLİ SERMAYE

Hostixo ödenmiş bir sermayeye sahip bir şirkettir.Yaptığımız yatırımlar daha gelişmiş bir altyapı kurmak için ve bu işte geçici olmadığımızın göstergesidir.

Bu 4 aşamalı sistem tercih edilmelerinde büyük bir öneme sahiptir. Çünkü pasif bir altyapı, erişilebilirlik konusunda sıkıntıları olan ve destek konusunda ise geri dönüşlerde sıkıntı çıkaran firmalar geri plana atılır, tercih edilmezler.

Hostixo Domain ( Alan Adı ) Fiyatları

Şimdi gelelim asıl meselemize, örneğin bir alan adı (domain) almak isteyen bir kişi Hostixo’dan almak isterse ne kadar ücret vermek zorunda kalacaktır. Hostixo’nun resmi sitesine uğradığınızda ana sayfada Alan Adınızı Hemen Kayıt Edin ! diye bir alan çıkacaktır. Burada yer alan domain sorgulama aracına dilediğiniz sorgulamayı yaptırabilirsiniz. Bizler de sizler için bir deneme yapalım.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here