Glovo Nedir? Nasıl Kullanılır?

0
166

Glovo Nedir? Nasıl Kullanılır?

Bu makalemizde ” Herhangi bir mağazadan teslimat ” sloganıyla mobil uygulama üzerinden hizmet veren Glovo kurye servisi üzerine konuşacağız. Yani Glovo nedir ? Nasıl kullanılır ? sorularına cevaplar arayacağız.

Glovo Nedir ?

İnternette binlerce uygulama içerisinde kendi kategorisinde hizmet veren Glovo, 2015 yılında Barselona’da kurulmuş bir İspanyol şirketidir. Mobil uygulaması aracılığıyla sipariş edilen ürünleri satın alan ve talep eden kurye servisidir.

Yiyecek dağıtımının en popüler hizmet olmasıyla birlikte çok kategorili bir yaşam tarzı uygulaması olmayı hedefleyerek yola çıkan Glovo, mobil uygulama üzerinden dakikalar içinde teslimat hizmeti sunar. Dilediğin yemeği, kahveyi, tatlıyı, market ve kişisel bakım ürününü sipariş edebilir ya da evde, kafede, ofiste unuttuğun herhangi bir eşyana Glovo sayesinde dakikalar içinde kavuşabilirsin.

Glovo Nasıl Kullanılır?

Glovo uygulamasını indirip sisteme üye olarak konum bilgilerini paylaştıktan sonra sana en yakın restoranları, marketleri görebilir, talep ettiğin ürünü kredi kartı bilgilerini girerek sipariş edebilirsin. Uygulama üzerinden canlı olarak siparişinin nerede olduğunu takip edebilir, gerektiğinde Glover’ın ile iletişime geçebilirsin. Ayrıca Ne İstersin özelliğinizi kullanarak, dilediğin şeyi sipariş edebilir ve dakikalar içinde sana ya da istediğin kişiye teslim edilmesini sağlayabilirsin.

Glovo, bine yakın çalışanıyla dünya genelinde birçok ülkede (İspanya, Fransa, İtalya, Portekiz, Şili, Peru, Arjantin, Brezilya, Mısır, Fas, Romanya…) onlarca şehirde hizmet sunuyor. Türkiye de ise başta İstanbul olmak üzere Ankara ve İzmir gibi şehirlerde hizmet veriyor.

Glovo’yu indirerek, bu eşsiz deneyimle hayatını kolaylaştırabilir, zamanını kendine ayırabilirsin.

Uygulamayı indirmek ve kullanmak için aşağıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz.

App Store

Google Play

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here