Everest Themes Popüler 8 Ücretsiz WordPress Teması

0
77

Merhaba Blogsavar.Net okuyucuları bugünkü yazımızda yine dopdolu temalar ile karşınızdayız. Everest Themes tarafından üretilen ve popüler ücretsiz temalar arasında yer alan 8 adet WordPress temasını sizler için derleyerek tanıtmaya çalıştık. Yeni bir blog açanlar ile hazırda blogu olanlar için alternatif temalar arasında yer alan Everes Temaları , önerebileceğimiz temalar arasında yer alır.

Temalar günün koşullarına uygun bir şekilde tasarlanmış, kullanıcı dostu ve SEO uyumlu olarak hazırlanmış birçok özelliğe sahiptir. Zaten bir temada aradığımız özellikler nelerdir ? SEO uyumlu olması, iyi bir tasarıma sahip olması ve tüm cihazlarla birebir uyumlu şekilde çalışması değil miydi ? Tüm bu sorulara cevap veren Everest Themes temalarını bu nedenle önermekteyiz. Sizi daha fazla yormadan , dilerseniz temaların özelliklerine geçelim .

Ultra Blog WordPress Teması

Ultra Blog Teması, ücretsiz kullanabileceğiniz WordPress temalarından biridir. Tema, kişisel bir blog oluşturmanız için tamamen duyarlı ( Responsive) bir tasarımla birlikte geliyor. Temayı ayrıca moda, yemek, seyahat ve daha pek çok konuda fikirlerinizi paylaştığınız web sitelerinize rahatlıkla uyarlayabilirsiniz. Tema, sitenizin arama motoru sıralamasında iyi performans göstermesine yardımcı olur. SEO uyumlu bir şekilde tasarlanan tema, tüm cihazlarda ve ekran boyutlarında kullanıcılara uyumlu bir şekilde görünür.

TEMAYI ÖNİZLE

TEMAYI İNDİR

Everest News WordPress Teması

WordPress kullananlar bilir hemen hemen herkes bir şekilde Everest News temasıyla karşılaşmıştır. Everest Themes tarafından üretilen Everest News teması popüler WordPress temaları arasında yer alır. WordPress standartlarına uygun olarak geliştirilen Everest News temasını başta portal sayfalarınız olmak üzere haber, magazin, dergi ve kişisel bloglarınız için rahatlıkla kullanabilirsiniz. SEO standartlarına uygun bir şekilde geliştirilen tema, duyarlı özelliği ile tüm cihazlarınızdan girişlerinizde, sıkıntı yaşatmadan web sitenizde dolaşmanızı sağlar.

TEMAYI ÖNİZLE

TEMAYI İNDİR

GuCherry Blog WordPress Teması

Gucherry Blog Teması, Gutenberg yazı editörü ile uyumlu, göz alıcı ve etkileşimli bir şekilde tasarlanmış, özellikle kişisel blog kullanıcıları için çok düzenli bir WordPress temasıdır. Fikirlerinizi seyahat, kişisel blog, yemek, moda, eğitim, eğlence, tatil, haberler ve daha pek çok konuda paylaşmak istiyorsanız, Gucherry sizin için en iyi seçenektir. SEO uyumlu bir şekilde tasarlanan tema ayrıca tüm cihaz girişlerinde uyumlu bir şekilde çalışır.

TEMAYI ÖNİZLE

TEMAYI İNDİR

Mocho Blog WordPress Teması

Mocho Blog Teması, kişisel bloglarınız başta olmak üzere fotoğrafçılık, seyahat, yemek, moda, müzik, video vb. web siteleriniz için kullanabileceğiniz WordPress temalarından biridir. Herhangi bir web siteniz için rahatlıkla özelleştirebilirsiniz. Çekici tasarımı ve duyarlı düzeni ile WP kullanıcıları tarafından tercih edilmektedir. WooCommerce ile diğer özelliklerin yanı sıra, tema pek çok konu başlığı için kullanabileceğiniz temalar arasında yer alabilir.

TEMAYI ÖNİZLE

TEMAYI İNDİR

Arya WordPress Teması

Arya Teması, çok amaçlı projelerinizde kullanabileceğiniz kullanıcı dostu, iyi organize edilmiş ve projenize göre özelleştirebileceğiniz bir WordPress temasıdır. Temayı işletmeler, acenteler, serbest çalışanlar,portföy, fotoğrafçılar, e-ticaret , danışmanlık, mimarlar ve kişisel bloglarınız için rahatlıkla kullanabilirsiniz.  

TEMAYI ÖNİZLE

TEMAYI İNDİR

Store99 WordPress Teması

Store99, modern, duyarlı ve güçlü bir WooCommerce WordPress temasıdır. Bir e-ticaret sitesi açmak veya halihazırda kullanmış olduğunuz e-ticaret siteniz için rahatlıkla uyarlayabileceğiniz temalar arasında yer alır.

TEMAYI ÖNİZLE

TEMAYI İNDİR

Viable WordPress Blog Teması

Visable Blog Teması, birçok kişiselleştirme seçeneği ile hazırlanmış ve her blogger’ın ihtiyacına uyacak potansiyele sahip olan bir WordPress temasıdır. Birden fazla demo seçeneği sunan Visable Teması, canlı renklere ve harika bir tasarıma sahiptir. Bunun yanında SEO uyumlu bir şekilde tasarlanmış olan tema tüm cihaz girişlerinde sorunsuz bir şekilde çalışmaktadır.

TEMAYI ÖNİZLE

TEMAYI İNDİR

Everest News WordPress Teması

Everest Themes’in son teması yine aynı isimle ama farklı bir modülle sunmuş olduğu Everest News temasıdır. Profesyonellerin tercihleri arasında yer alan Everest News teması; haber, magazin ,dergi, portal ve kişisel bloglarınız için rahatlıkla kullanabileceğiniz temalar arasında yer alır. Profesyonel bir şekilde hazırlanmış olan tema SEO uyumludur. Birçok kişiselleştirme seçeneği ve widgetleri ile tercih nedenleri arasında gösterilir.

TEMAYI ÖNİZLE

Tema kurulumu ve uyumu konusunda sıkıntılar yaşıyorsanız iletişim kısmından bizlere ulaşabilirsiniz. >>> Hizmetlerimiz

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here