Blogger’da Profil Resmi Değiştirme Nasıl Yapılır?

0
43

Merhaba Blogsavar okuyucuları, bu yazımızda Blogger veya Blogger altyapısını kullanan kullanıcılar için Blogger’da profil resmi değiştirme işlemi nasıl yapılır ? bunun üzerine konuşacağız.

Blogger’da yeni hesap açmış kişiler ile daha önce herhangi bir profil resmi yüklemeyen kullanıcıların, yorum veya paylaşım yaptıklarında, profillerinde herhangi bir görselin olmadığını fark edersiniz.

Bunun yanında Blogger’a üye olurken, özen göstermeden yüklemiş olduğunuz görselleri , daha sonra değiştirmek istediniz. Bunun nasıl yapılacağı hakkında herhangi bir fikriniz yoksa , bu yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

Hem Blogger’daki profilinizde hem de yorum veya paylaşım yaptığınız da sizi tanıtan, anlatan bir resminizin olmasını istemez misiniz? Cevabınız evet ise bu yazımızı sonuna kadar okuyarak ,yapılması gereken işlemlerini sağlıklı bir şekilde yapabilirsiniz.

Öncelikle profil resminizi değiştirmeniz için gmail hesabınızla Blogger’a giriş yapmanız gerekmektedir. Ardından Blogger Profil Resmi Değiştirme linkine tıklayın.

Açılacak olan sayfada yer alan Profil Fotoğrafı adlı bölüme ilgili görseli yükleyerek bir profil resmine sahip olabilirsiniz. Ayrıca bu kısımda yer alan diğer kişisel bilgilerinizi de ekleyebilirsiniz.

Profil resminizi veya diğer kişisel bilgilerinizi ekledikten sonra, sayfanın altında yer alan Profili Kaydet butonundan işleminizi tamamlayabilirsiniz.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here