Paranın Sosyal Hali : Tosla

0
113

İnternet ortamında teknolojinin ve fırsatların iyileşmesiyle birlikte insanların işlerini kolaylaştıracak uygulamalar da her geçen gün karşımıza çıkmaktadır. Bugünkü yazımızda arkadaşlarınız, sevdikleriniz ve para göndermek istediğiniz kişiler arasında sorunsuz bir şekilde para transferi gerçekleştirebileceğiniz; Paranın sosyal halini anlatan Tosla uygulamasını tanıtacağız.

Arkadaşına para göndermek istiyorsun ama banka müşterisi değilsin. Sorun değil, artık Tosla var! Para işlerini Tosla halletsin, siz arkadaşlığınızın keyfine bakın!

Tosla Uygulaması Nasıl çalışır?

Tosla İle Para Gönder ve Al

Para gönderip almak için tek ihtiyacın Tosla. Arkadaşlarınla Tosla kullanmaya başla, ücretsiz para iste, para yolla!

Tosla uygulamasına gir, Tosla butonuna tıkla. Para göndermek istediğin arkadaşını seç, ne kadar göndermek istediğini gir ve tosla! Ayrıca Tosla uygulamasında iken sevdiğin insanlardan da kolay bir şekilde para isteyebilirsin. Nasıl mı ? Para isteyeceğin kişiyi seç, ne kadar istediğini gir, karşıdaki kişi istediğin parayı hemen toslasın!

Tosla İle Ödeme Yapma Kolaylığı

Yanında banka hesabının olmasına gerek yok, Tosla ile ödeme yapmanın birçok yolu var. İster Tosla’nla ister Tosla Kart’ınla bulunduğun ortamda çok rahat bir şekilde ödeme yapabilirsin.

Tosla Kart İle Ödeme Yöntemi

Tosla Kart, Tosla’ndaki bakiyeni kullanmanı sağlayan ön ödemeli bir kart sistemine sahiptir. Tosla Kart’a sahip olabilmek için; Tosla uygulamasındaki profiline git ve Tosla Kart’a başvur, ismine özel kartın adresine gelsin. Bunun yanında Tosla Kartını dilersen Teknosa ve Carrefoursa mağazalarından da alabilirsin.

QR Kodla Ödeme Yöntemi

Tosla ile anlaşmalı markalardan alışveriş yaparken kullanabileceğin basit bir ödeme yöntemi var. Alışveriş yapacağın markanın internet sitesindeki, “Tosla QR ile Öde” yi seç, ekrana gelen QR kodu Tosla ile okut. İşte bu kadar!

Tosla’ya Para yükle ve Çek

Banka hesabın olsun ya da olmasın Tosla hesabına para yükleyebilir, paranı dilediğin zaman çekebilirsin. Tosla hesabına ATM, Banka Hesabından ve Banka Kartından rahatlıkla para yükleyebilirsin.

Tosla’da İşlem Yapmak Ücretli Mi?

Tosla’da para göndermek, istemek ve para yüklemek ücretsizdir. Bazı bankalardan kaynaklanan nedenlerden dolayı ücret kesintisi olabilir fakat eğer bankanız Akbank ise bu işlemlerden ücret talep edilmemektedir. Yurt içi ve yurt dışı işlemlerde tarifeler değişebilmektedir. Bu nedenle Tosla.com‘u ziyaret ederek , detayları öğrenebilirsiniz.

Tosla Uygulamasına Nasıl Ulaşabiliriz ?

Tosla uygulamasına Google Play, Apple Store uygulama araçlarından erişebilirsiniz. Tosla uygulamasını kullanmak çok karmaşık değil aksine basit işlemlerden oluşmaktadır. Yapman gereken Tosla’yı telefonuna indirmek, telefon numaranı ve e-posta adresini girmek ve hemen Tosla’maya başlamandır. İşlem basamakları sadece bu kadar ! Hemen İndir >>>

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here