En İyi WordPress Seyahat Blog Temaları

0
154

Bu yazımızda seyahat blogları için yararlanabilecekleri WordPress temalarından bahsecedeğiz. Bilindiği gibi tema konusunda WordPress bir okyanustur. Sayısız temanın varlığı kullanıcılar açısından bazen zor seçimlerle karşı karşıya getiriyor.

Piyasada ücretli veya ücretsiz onlarca WP teması mevcuttur. Projeniz neye göre şekillenmiş ise ona göre bir tema seçmek zorundasınız. Eğer açtığınız site bir kişisel blog ise buna göre bir tema seçmek istersiniz. Veya alışveriş üzerine bir siteniz var daha çok Shop tarzı temalara yönelirsiniz.

Bu yazımızda seyahat yani gezginlik üzerine bir blogunuz için gerekli olabilecek ve piyasanın hemen hemen en iyi temalarını bulabileceğiniz temalardan oluşan bir içerik hazırladık. Temaların altlarında tema için gerekli tanıtımları yaptık. Dilerseniz temaların bir ön izlemesini yaparak temaları inceleyebilirsiniz.

Temalar ücretli versiyonlara sahiptir. Maalesef her güzel şeyin nasıl bir değeri varsa bu temalar içinde biçilen bir değer var. Aşağıda paylaştığımız temaları dilerseniz gezi bloglarınız için gerekse diğer blog tarzı projelerinizde kullanabilirsiniz.

Buradaki temalar gerek görünüş olsun gerekse altyapıları olsun güçlü tasarımlara sahip temalardır diyebiliriz. Yazımızın sonuna gelirken içeriğimizle ilgili soru ve görüşlerinizi yorumlar kısmından iletebilirsiniz. Bu arada daha fazla içerikten haberdar olmak için sitemize abone olmayı unutmayınız.

MagPlus WordPress Blog Teması

MagPlus, haber ve dergi siteleri ile blog sayfaları için kullanılabilecek ideal WP temalarındandır.

DEMO

DOWNLOAD

Travelmatic WordPress Blog Teması


Bu popüler WordPress seyahat blog teması mobil uyumlu olduğu için sitenizin tüm yönleri ile akıllı telefonlar ve tabletlerde son derece şık görünmesini sağlayacaktır.

DEMO

DOWNLOAD

Bjorn WordPress Blog Teması

 

 Bjorn teması, 7 farklı sayfa düzeni ve bir kaydırma aracı ile blogcular için kullanılabilecek temalar arasında yer alır.

DEMO

DOWNLOAD

Travelog WordPress Blog Teması

Travelog, gezginlerin WordPress ile şık bir blog başlatmasına yardımcı olmak için oluşturulmuş bir WP temasır. Şık ve sade bir tasarıma sahiptir.

DEMO

DOWNLOAD

Desert / Çöl WordPress Blog Teması

Desert, seyahat blogları için ideal olan kullanıcı dostu bir WordPress blog temasıdır.

DEMO

DOWNLOAD

Soledad WordPress Blog Teması

Soledad, WordPress için gezginlerin şık bir blog oluşturmalarına yardımcı olabilecek çok kavramlı bir blog teması olarak kullanılabilir.

DEMO

DOWNLOAD

JNews WordPress Blog Teması

JNews, her türden seyahat blogcularına hitap etmek için inşa edilmiş çok yönlü bir WordPress temasıdır.

DEMO

DOWNLOAD

Vlog WordPress Blog Teması

Vlog, video blogu olarak kullanmak isteyen WP kullanıcıları ile diğer video yayıncıları için genel amaçlı bir WordPress teması olarak hazırlanmıştır.

Vlog, sitesinde videolarını yayınlayacak olan seyahat blogcuları içinde ideal olarak tasarlanmış bir WP temasıdır.

DEMO

DOWNLOAD

Journey / Seyahat Blog Teması

Journey, özellikle seyahat blogcuları için özel olarak oluşturulmuş üç farklı demo ve bunun yanı sıra seyahat hikayelerinizi çevrimiçi paylaşmak için de iyi sonuç verecek başka demolar içeren bir tasarımda üretilmiştir. Seyahat blogları arasında en gözde temalar arasında gösterilmektedir.

 

DEMO

DOWNLOAD

Publisher WordPress Blog Teması

WordPress seyahat blogunuz için Publisher temasını kullanmaya karar verirseniz, web sitenizin hemen her yönünü özelleştirebilirsiniz. Tema özelleştirme seçenekleri düzenleri, renkleri, yazı tiplerini ve daha fazlasını kapsar, böylece seyahat blogunuzu istediğiniz kadar kişiselleştirmenize yardımcı olur.

Entegre sayfa oluşturucu aracını kendi özel sayfa tasarımlarınızı oluşturmak veya Publisher web sitesi demolarını oluşturan şablonları düzenlemek için de kullanabilirsiniz.

DEMO

DOWNLOAD

CheerUp WordPress Blog Teması

Bu çok amaçlı blog teması, harika görünümlü seyahat blog seçeneği de dahil olmak üzere çeşitli içerik türleri içinde kullanılabilecek temalar arasında yer alır.


DEMO
DOWNLOAD

Travel / Seyahat WordPress Teması

Travel Blog Teması diğer temalar gibi gayet rahat bir şekilde sitenizde kullanabileceğiniz temalar arasında yer alır.

DEMO

DOWNLOAD

WPVoyager WordPress Blog Teması

Projeniz için ilham kaynağı arıyorsanız, WPVoyager blog temasını web sitesinizde kullanarak seyahat blogunuza renk getirmiş olursunuz.

DEMO

DOWNLOAD

Gillion WordPress Blog Teması

Gillion, seyahat blogları dahil olmak üzere birçok blog sitesi için kullanılabilir özelliklere sahip WP temasıdır.

DEMO

DOWNLOAD

Insight WorPress Blog Teması

Insight teması da diğer blog temaları gibi şık ve sade bir tasarıma sahiptir. Birçok özelliği içerisinde barındırıyor.

DEMO

DOWNLOAD

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here