Ücretsiz Online Çekiliş Yapma Araçları

0
145

Gerek Instagram’da gerekse diğer sosyal medya araçlarında, birtakım çekiliş kampanyalarını duymuşsunuzdur. Hayatımızın her alanında var olan birtakım çekiliş fırsatları, sosyal medya araçlarının varlığı ile daha da görünür hale geldi. Hemen hemen her gün onlarca kullanıcı, takipçi sayısını artırmak, takipçilerini mutlu etmek adına birtakım yarışmalar düzenler, bu yarışmaların sonunda bir dizi hediyeler vermektedirler.

Çekilişler Neden Yapılır ?

Çekiliş kampanyaları genellikle sadakat oluşturmak, kullanıcıya o ürünü satın aldırmak veya kampanya düzenleyicisine takipçi, kullanıcı kazandırmak amacıyla yapılmaktadır.

Çekilişler Nasıl Yapılır ?

Çekiliş düzenlemek isteyen kişiler, çekilişlerini belirli programlarla veya programsız bir şekilde yapabilmektedirler. Çekilişlerin daha sağlıklı ve şeffaf olması için belirli araçlar kullanılmaktadır. Bizler bu makalemizde herhangi bir programa ihtiyaç duymadan ücretsiz bir şekilde yararlanabileceğiniz , belirli çekiliş yapma araçlarından bahsettik. Sizden istenen bilgileri sağlıklı bir şekilde iletmeniz durumunda, bu araçlar sayesinde saniyeler içerisinde dilediğiniz çekiliş sonuçlarını öğrenebileceksiniz.

Ücretsiz Online Çekiliş Yapma Araçları

CekilisYap.Com

Online ve ücretsiz bir şekilde çekiliş yapma hakkı tanıyan sitelerden biri cekilisyap.com tarafından verilmektedir. Son derece kolay ve basit arayüzü sayesinde dakikalar içerisinde dilediğiniz çekilişi yapabilir, kazananları takipçilerinizle paylaşabilirsiniz.

Sizden istenen bilgiler ise aşağıdaki gibidir.

Yapacağınız Çekilişin İsmi

Çekiliş Yapılacak Liste

Seçilecek Asıl Talihli Sayısı:

Seçilecek Yedek Talihli Sayısı:

Siteye Gitmek İçin Tıklayınız.

Kodvizit.Com

Ücretsiz çekiliş araçlarından biri de Kodvizit’tir. Dakikalar içerisinde dilediğiniz çekilişi, ücretsiz bir şekilde yapabilir, takipçilerinizle paylaşabilirsiniz. Yukarıdaki görselde belirtildiği üzere katılımcı listesini her satırda bir katılımcı olacak şekilde boş olan kutucuğa yazmanız yeterli olacaktır. Kazanacak kişi sayısı ile yedek kazananları da belirterek çekilişi başlatabilirsiniz.


Ayrıca Kodvizit tarafından sağlanan yeni özellik ile çekilişini Instagram yorumları ile yapan kullanıcılar içinde kolaylık sağlayan online çekiliş yapma aracı geliştirilmiştir

Siteye Gitmek İçin Tıklayınız.

Onlinecekilisyap.Com

 

Çekilişlerinizi hızlı bir şekilde yapmak için, Onlinecekilisyap.Com tarafından sağlanan ücretsiz çekiliş aracını kullanabilirsiniz. Sizden katılımcı listesi, çekiliş ismi, kazanacak kişi sayısı, yedek kişi sayısı varsa tekrar eden katılımcıların isimleri istenecek. Tüm bu bilgileri sağlıklı bir şekilde girdiğiniz taktirde çekilişin sonuçları anında size iletilecektir.

Siteye Gitmek İçin Tıklayınız.

Onlinekura.Com

Ücretsiz bir şekilde yararlanacağınız online çekiliş yapma araçlarından biri de Onlinekura.com web sitesi tarafından sağlanmaktadır. Yapmanız gereken tek şey, kuraya katılacak olan kişilerin isimlerini ve kazanacak olan kişi sayısını belirtmeniz olacaktır. Dilediğiniz cihazlardan giriş yaparak bu isteğinizi dakikalar içerisinde gerçekleştirebilirsiniz.

Ayrıca Onlinekura.com tarafından verilen diğer çekiliş türleri ise aşağıdaki gibidir.

İsim ile Kura Çek: Adayların isimlerini yazarak kura çekmenize olanak sağlar.
Sayı ile Kura Çek: Kurası çekilecek sayı aralığını seçerek kura çekmenize olanak sağlar.
Grup Kurası Çek: İsimlerini girdiğiniz adayları dilediğiniz sayıda gruplara bölmenize olanak sağlar.

Mayın Tarlası ile Kura Çek: Nostaljik mayın tarlası oyunu ile kaybedenin belirlenmesine olanak sağlar.
Tombala ile Kura Çek: Seri şekilde kura çekmenizi sağlar ve her turda çıkan sonucun elenmesi prensibine dayanır.

Siteye Gitmek İçin Tıklayınız.

Adtorium.Com

Basit arayüzü ve kolay kullanımı sayesinde tercih edilen bir diğer çekiliş yapma aracı ise Adtorium tarafından sağlanmaktadır. Katılacak olan kullanıcı isimleri, kazanacak kişi sayısını doğru bir şekilde belirtmeniz durumunda, çekiliş sonuçlarını saniyeler içerisinde öğrenme imkanına sahip olursunuz.


Siteye Gitmek İçin Tıklayınız.

 

Ücretsiz çekiliş yapma hakkı tanıyan araçlardan biri de Wmaraci.com tarafından sağlanmaktadır.

Wmaraci.com tarafından çekiliş yapacaklar için belirli kurallar düzenlenmiştir. Bu kurallar ise şöyle;

Çekilişe katılacak her kişiyi tek bir satıra yazınız.

Eğer bir kişi birden fazla çekiliş hakkına sahipse, bu kişinin adını birden fazla satıra yazabilirsiniz. Örnek olarak “Ali” adındaki katılımcıyı 3 satıra yazarsanız, Ali’nin artık 3 çekiliş hakkı olacaktır ve kazanma şansı daha yüksektir.

Eğer çekilişinizde yedek kazananlarda olmasını istiyorsanız yedek kazananlar olsun mu seçeneğini seçebilirsiniz.

Kaç kişi kazanacak bölümüne ise bu yaptığınız çekilişi kaç kişinin kazanacağını sayı olarak giriniz.

Siteye Gitmek İçin Tıklayınız.

Simpliers.Com

Özellikle Instagram kullanıcıları için avantajlar sunan Simplier.com sitesi ücretli ve ücretsiz bir şekilde çekiliş yapma hakkı tanımaktadır. Simplier.com online çekiliş aracından ücretsiz yararlanma koşulları:

3.000 Yoruma Kadar Tamamen Ücretsiz Instagram Çekilişi Yapabilirsiniz.

Hem de Şifre Paylaşmadan, Üye Girişi Yapmadan, Herhangi Bir Ücret Ödemeden bu işleminizi yapabilirsiniz.

Simliers.com üzerinden ücretsiz bir şekilde çekiliş aracından yararlanmak için yapmanız gereken tek şey, çekiliş yapmak istediğiniz instagram gönderisinin adresini (url’sini) görselde yer alan kutucuğa yapıştırmanız olacaktır.

Ücretsiz Çekiliş Yapma Araçları

Bunların dışında ücretsiz hizmet veren diğer çekiliş yapma araçları ise şöyle;

www.kuracek.com

kuracek.sitekutusu.com

www.instakura.com

Ücretli Çekiliş Yapma Araçları

Belirli ücretler karşılığında günlük, haftalık, aylık ve yıllık olmak üzere yararlanabileceğiniz ücretli çekiliş yapma araçları ise ;


www.instagramcekilis.com

www.simpliers.com

www.instacekilis.com

www.cekilisprogrami.com

www.onlinecekilisyap.com

www.instagramcekilisdunyasi.com


LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here