12 + Seo Uyumlu Ücretsiz WordPress Temaları

0
72

Merhaba Blogsavar okuyucuları, bu makalemizde WordPress kullanıcıları için güzel haberimiz var. Tema deyince akla gelen ilk isimlerden biri olan Blogsavar, yine birbirinden güzel temaları sizler için hazırladı.

Eğer bir WordPress kullanıcısı iseniz bu makalemiz tam size göre. Web sitenize uyarlayabileceğiniz birbirinden güzel 13 temayı sizler için hazırladık. Temaların demoları ve indireceğiniz linkler temaların altlarında mevcut .% 100 Seo uyumlu ve Responsive temalar için yapmanız gereken tek şey temalardan birini seçmek ve sitenize uyarlamak. Haydi şimdi temaları inceleme vakti.

Aquarella Lite WordPress Teması

Aquarella Lite, ücretsiz kullanabileceğiniz bir WordPress temasıdır. Son derece şık bir tasarıma sahip olan tema, seyahat, fotoğrafçılık, yaşam portalı, yemek blogu, sanat ve kişisel bloglar için uygun olarak tasarlanmıştır.

DEMO

İNDİR

News One WordPress Teması

News One, web siteleri için kullanımı kolay, modern ve kullanıcı dostu şık bir WordPress temasıdır. News One temasını ücretsiz bir şekilde kullanabilirsiniz. Temada 8’den fazla özel widget, 6 farklı widget alanı ve daha birçok özellik bulunuyor. Ayrıca birçok özelliği içerisinde barındırması nedeniyle SEO dostu bir temadır. Temayı haber, dergi , gazete ve özel projeleriniz için rahatlıkla kullanabilirsiniz.

DEMO

İNDİR

Laura Lite WordPress Teması

Laura Lite teması, kişisel blogu olan ve daha çok bayanlara hitap eden kibar bir WordPress temasıdır. Masaüstü, mobil ve tablet gibi cihazlarda birebir uyumlu çalışan tema, göz alıcı rengiyle tavsiye ettiğimiz temalar arasında yer alır.

 DEMO

İNDİR

Lavander Lite WordPress Teması

Lavander Lite, minimal tasarım özellikleri arayan yaşam portalı blogları, dergileri ve diğer yaratıcı web siteleri için tasarlanmış ücretsiz bir WordPress blog temasıdır. İçerik odaklı bloglar için tavsiye ettiğimiz bloglar arasında yer alır.

DEMO

İNDİR

Revenue WordPress Teması

Revenue WordPress teması tamamen mobil uyumludur, yani web sitenize uyguladığınız Revenue teması her tarayıcı, cihaz ve ekran boyutu için mükemmel şekilde optimize edilmiştir. Tema, SEO ve kullanıcı deneyimini geliştirmek adına hız açısından test edilmiştir. Başta kişisel bloglarınız olmak üzere birçok projenizde gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Temayı ücretsiz versiyonuyla sitenize uygulayabilirsiniz.

DEMO

İNDİR

MySocial WordPress Teması

MySocial teması, herhangi bir blog platformu için kullanabileceğiniz ücretsiz bir WordPress temasıdır. Tema içerik odaklı ve SEO dostu temalar arasında yer alır. Tema ; masaüstü, tablet ve mobil cihazlar ile birebir uyumludur.

DEMO

İNDİR

NewsNow WordPress Teması

NewsNow teması haber, gazete, dergi ve diğer projeleriniz için kullanabileceğiniz ücretsiz WordPress temasıdır. Tema en iyi SEO uygulamalarını kullanır. Hızlı, zarif ve kullanımı kolaydır. Tema tamamen duyarlı veSEO dostu olarak tasarlanmıştır.

DEMO

İNDİR

Mega Magazine WordPress Teması

Mega Magazin teması; haber,dergi, spor, teknoloji, yemek, seyahat, blog, gazete ve diğer projelerinizde dilediğiniz şekilde kullanabileceğiniz ücretsiz temalar arasında yer alır.

DEMO

İNDİR

Mugu WordPress Teması

Mugu ; haber, gazete, dergi ve bloglarınız için kullanabileceğiniz ücretsiz WordPress temasıdır. Tema, SEO göz önünde bulundurularak geliştirilmiştir.

 DEMO

İNDİR

Kokoro WordPress Teması

Kokoro teması kişisel bloglar için tavsiye edebileceğimiz kibar temalar arasında yer alır. Minimalist tasarımıyla etkileyici temalar arasında yer alan Kokoro, masaüstü, tablet ve mobil cihazlar için birebir uyumluluk gösterir.

DEMO

İNDİR

Ultra Seven WordPress Teması

Ultra Seven, güçlü ve esnek tema seçenekleriyle tercih edilebilecek özellikle haber, dergi, blog ve seyahat günlükleri için kullanabileceğiniz ücretsiz WordPress temalarından biridir.

DEMO

İNDİR

Blogzine WordPress Teması

Blogzine, bloglara adanmış temiz, modern ve renkli bir WordPress temasıdır. Bu temayı her türlü projeniz için kullanabilirsiniz. Tamamen duyarlı düzeni ile tüm ekran boyutlarına iyi uyum sağlar. Blogzine SEO dostu temalar arasında yer alır.

DEMO

İNDİR

Hamlet Lite WordPress Teması

Hamlet Lite temasını, her türlü projenizde kullanabilirsiniz. Tema tamamen duyarlı bir tasarıma sahip ve web sitenizi tüm cihazlarda güzel görünmesini sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. Temayı ücretsiz bir şekilde kullanabilirsiniz.

DEMO

İNDİR


LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here