11 Adet Ücretsiz Blogger Teması

0
211

Bu yazımızda Blogger kullanıcısı bloglar için, farklı alanlarda kullanabilecekleri temaları sunmaya çalıştık. Blogger kullanıcıları için sitelerinde özgürce kullanabilecekleri, profesyonel tasarımlara sahip 11 Blogger temasını ayrıntılarıyla beraber paylaşmaya özen gösterdik.

Başta Pc, Tablet ve Mobil olmak üzere farklı cihazlardan bloga erişmek isteyen kullanıcılar için hiçbir sıkıntı yaşatmadan diledikleri kadar sitede dolaşma imkanı sağlayan mobil ve duyarlı temalarımızı, farklı alanlarda yazan bloglar için özenle seçmeye çalıştık.

Yazımızın sonuna gelirken, sizleri paylaştığımız 11 farklı Blogger teması ile baş başa bırakıyoruz. Beğendiğiniz temalar olursa ve nasıl kurulacağı hakkında bir fikriniz yoksa, sosyal medya hesaplarımız ile İletişim menüsünden bizlere ulaşabilirsiniz.

11+ BLOGGER FOTOĞRAFÇILIK BLOG TEMALARI

EN İYİ ÜCRETSİZ BLOGGER TEMALARI

MOBİL UYUMLU ÜCRETSİZ BLOGGER TEMALARI

BETTER MAG BLOGGER TEMASI

Birçok alanda kullanabileceğiniz Better Mag Blogger teması, şık tasarımı ve kullanışlı yapısıyla dikkat çeken temalar arasında yer alıyor. Haber, dergi, spor veya yemek blogunda kullanmak isteyenler için tavsiye ediyoruz.

DEMO

İNDİR

MAG DAY BLOGGER TEMASI

Birden fazla Widgeti içerisinde barındıran May Dag Blogger Teması , şık tasarımı ve duyarlı tema özelliği ( Masaüstü / Tablet ve Mobil ) ile tercih edilebilecek temalar arasında yer alır.

DEMO

İNDİR

VUBETUBE BLOGGER TEMASI

Bir video blogu oluşturmak istiyorsanız, VubeTube Blogger teması tam aradığınız niteliklere sahip bir blog temasıdır. Video vb. dosyalarınızı rahatça yükleyip, ziyaretçilerinize sunabileceğiniz iyi temalar arasında yer alır.SBT MOVİE BLOGGER TEMASI

İçerisinde birçok widgeti barındırması açısından kullanışlı olan SBT Blogger teması; haber, video, yemek vb. bloglar için önerebileceğimiz temalar arasında yer alır.

DEMO

İNDİR

FASTİFY BLOGGER TEMASI

Fastify Blogger Teması; gerek tasarımı, gerekse kullanışlı yapısından dolayı, sitenizde gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

DEMO

İNDİR

HEALTHY BLOGGER TEMASI

Yemek blogları için önerebileceğimiz temalar arasında yer alan Healthy Food Blogger Teması; basit bir görünüme sahip, gayet kullanışlı temalar arasında yerini korur. Kullanmak isteyen yemek Blogger’ları için denemelerini tavsiye ederiz.

DEMO

İNDİR

SORA FİLM BLOGGER TEMASI

Başta film siteleri olmak üzere birçok projenizde kullanabileceğiniz Sora Films Blogger Teması; gayet kullanışlı, sade bir blogger teması olarak kullanabilir.

DEMO

İNDİR

FLEXMAG BLOGGER TEMASI

Birden fazla widgete sahip olan FlexMag Blogger teması; Başta teknoloji olmak üzere , birçok projenizde kullanabileceğiniz şık tasarıma sahip bir blogger temasıdır.

DEMO

İNDİR

PERSONEL BLOG TEMASI

Personel Blogger Teması; Kişisel bloglar için önerebileceğimiz temalar arasında yer alır.

DEMO

İNDİR

BLOGSTAR BLOGGER TEMASI

Birçok projenizde kullanabileceğiniz BlogStar Blogger Teması, sade ve şık tasarımıyla ilgi çeken blog temaları arasında yer alır. Kişisel bloglarınız ile moda vb. projelerinizde rahatlıkla kullanabilirsiniz.

DEMO

İNDİR

TECHNEXT BLOGGER TEMASI

TechNext Blogger Teması; Magazin, haber, veya teknoloji blogları için önerebileceğimiz temalar arasında yer almaktadır. Göze hitap eden bir görünümü ile sizi bir adım öne çıkaracağını düşünüyoruz. Diğer blog temaları gibi şık tasarımı, kullanışlı yapısından dolayı bloglarınıza yakışacak düzeyde bir tema özelliği taşımaktadır.DEMO

İNDİR

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here